Zakázková výroba eurooken, obložkových dveří a protipožárních dveří.

DŘEVOHLINÍKOVÁ EUROOKNA

Dřevohliníková okna představují spojení kvality dřevěných eurooken s takřka neomezenou životností oken hliníkových. Díky tomu dřevohliníková okna nevyžadují téměř žádnou péči o povrchovou úpravuTato okna jsou vysoce odolná proti povětrnostním vlivům, zároveň dokonale těsní a jsou vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Dřevohliníková okna jsou určena především pro moderní stavby, moderní vzhled a barevné provedení hliníkového pláště umožňuje perfektní sladění s provedením fasády domu. Vyšší cena těchto oken (oproti standardním eurooknům) je kompenzována extrémní životností a úsporou energií.

Technické informace:

  • Konstrukční systém: profil: IV 78, profil: IV 92, HS-portály, skládačky
  • Materiál: Vybrané jakostní dřevo SMRK, MERANTI, DUB, Hliník
  • Výplně: Termoizolační dvojskla a trojskla s vylepšenou tepelnou i hlukovou izolací. Možnost zasklení ornamentními skly, dodávka skel zabarvených, bezpečnostních a tvrzených.
  • Povrchová úprava: Povrchovou úpravu provádíme vodou ředitelnou barvou firmy REMMERS nebo ADLER na přání zákazníka. Povrchové úpravě věnujeme maximální péči, neboť se dobře provedenou povrchovou úpravou prodlužuje životnost a zlepšuje vzhled výrobků.
  • Kování: Celoobvodové kování ROTO NT, okno se ovládá jednou klikou umožňující zavření, otevření a sklopení křídla. U otvíravého a sklopného křídla je navíc funkce spárové větrání (mikroventilace).
  • Rámová okapnice eurookna: Hliníková eloxovaná rámová okapnice Donau u které těsnění křídla doléhá přímo na dřevo nikoli na hliníkovou okapnici
  • Křídlová okapnička: hliníková eloxovaná křídlová okapnička chránící spodní část křídla (pevného rámu) před stékající vodou a tím výrazně prodlužuje životnost na nejnamáhavějším místě okna.

Na kompletní výrobky je poskytována záruka v délce 5-ti let.


Nová zelená úsporám

Truhlářství JON je jako odborný dodavatel zaregistrován v programu Zelená úsporám 2014-2020, více informací zde.

Rychlý kontakt: