Zakázková výroba eurooken, obložkových dveří a protipožárních dveří.

ŠPALETOVÁ OKNA

Naše firma se specializuje nejen na výrobu eurooken, ale také na špaletová okna jak do historických budov, tak moderních novostaveb. Vyrábíme repliky historických oken a dveří tak, aby splňovaly nejen individuální požadavky zákazníka, ale také nároky památkářů.

Realizovali jsme řadu zakázek na výrobu oken historických a památkově chráněných objektů.

Špaletová okna se uplatňují nejen pro výše zmíněné historické objekty, ale také pro stylové venkovské statky, sruby, roubenky nebo dřevěné novostavby.

Vlastnosti špaletových oken

Předností špaletových oken jsou výborné tepelné vlastnosti a zvuková těsnost. V těchto parametrech jednoznačně předčí okna plastová i dřevěná eurookna. Tento efekt lze ještě zvýšit použitím dvojskel.

Technické informace:

  • Materiál: Vybrané jakostní dřevo SMRK, DUB, MODRÍN.
  • Výplně: Termoizolační dvojskla s vylepšenou tepelnou i hlukovou izolací. Možnost zasklení ornamentními skly, dodávka skel zabarvených, bezpečnostních a tvrzených.
  • Povrchová úprava: Povrchovou úpravu provádíme vodou ředitelnou barvou firmy REMMERS nebo ADLER na přání zákazníka. Povrchové úpravě věnujeme maximální péči, neboť se dobře provedenou povrchovou úpravou prodlužuje životnost a zlepšuje vzhled výrobků.


Na kompletní výrobky je poskytována záruka v délce 5-ti let.


Nová zelená úsporám

Truhlářství JON je jako odborný dodavatel zaregistrován v programu Zelená úsporám 2014-2020, více informací zde.

Rychlý kontakt: